DLA RODZIN

ZACIEŚNIANIE WIĘZÓW RODZINNYCH

Na wypoczynek u Nas zapraszamy serdecznie całe rodziny z dziećmi, gdyż jest to świetne miejsce na zrelaksowanie się, odpoczynek od trudów codzienności jak i do spędzenia czasu z pociechami, którego jest tak niewiele na co dzień.

Na terenie obiektu jest wiele atrakcji pozwalających zacieśnić więzy z dziećmi. Dla najmłodszych mamy salę zabaw, wyposażoną w zabawki, gry planszowe, puzzle, kolorowanki, książki z bajkami oraz plac zabaw (piaskownica, huśtawka) umożliwiający zabawę na świeżym powietrzu. Dla starszych dzieci mamy do zaoferowania możliwość korzystania ze stołu bilardowego, stołów do tenisa czy piłkarzyków ? można urządzić zawody dzieci kontra rodzice 🙂

sala 1

Ponadto w okolicy jest wiele atrakcji co zapewne umili pobyt jak i zapełni czas nie pozwalając dzieciom się nudzić. W naszym regionie jest wiele zabytków do zwiedzenia między innymi Huta Szkła w Stroniu Śląskim, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, czy Kopalnia Złota w Złotym Stoku oraz atrakcji pozwalających aktywnie spędzać czas np. kryta pływalnia w Stroniu Śląskim, Park linowy w Kletnie, czy spływy pontonowe na 15 kilometrowym odcinku Nysy Kłodzkiej organizowane w Bardzie.

Nasz ośrodek jest dostosowany dla rodzin z niemowlętami i małymi dzieci, do dyspozycji takich gości są: łóżeczko dziecięce, krzesełko do karmienia.